ЯК ВИБРАТИ ПОЯС ВІД GO FAR EQUIPMENT?

ЯК ВИБРАТИ ПОЯС ВІД GO FAR EQUIPMENT?

Виберіть модель, що підходить саме вам.

Якщо говорити дуже коротко:

Модель CITY підходить для щоденних тренувань та шосейних змагань, де треба мінімум речей. Якщо вам не треба брати півлітрові пляшки для води та багато речей, то цієї моделі буде достатньо.

TRAIL варто взяти, якщо вам треба брати півлітрові пляшки для води або трохи більше речей, або ж вам треба кріплення для палиць.

TRAIL PRO за об'ємом та функціональністю як TRAIL, але великі кишені зроблені із більш цупкої тканини, що надійніше фіксує важкі речі, для динамічних тренувань на рельєфі та змагань.

TRAIL+ та TRAIL PRO+ мають одну кишеньку на застібці

ULTRA найбільший за функціональністю та найзручніший, від коротких щоденних тренувань до найдовших ультратрейлів.

Усі пояси мають карабін для ключів.

CITY. Самий простий, найменший. Висота 10,5 см. Чотири кишені по всьому периметру: дві більші спереду та ззаду, дві менші збоку. Вміщує в себе: телефон 5-6", ключі, 5-6 гелів або батончиків, одну-дві пляшки води 0,3 л. Пляшка 0,5 л. вміщується за потреби, але пояс не розрахований надійно її фіксувати. Має кріплення для номеру, карабін для ключів.

Підходить для: щоденних коротких тренувань, шосейних марафонів, коротких трейлів або як доповнення до бігового рюкзака-жилетки.

Ціна 480 грн без кріплень для номеру, 525 грн із кріпленням.

TRAIL. Такий самий, як CITY, але ширше, 12,5 см. Вміщує в себе набагато більше: дві пляшки по 0,5 л, легка куртка, ключі, гелі, телефон. Схема розміщення кишень така сама, як на CITY. Може комплектуватися кріпленнями для палиць.

Підходить для: довгих та коротких тренувань, трейлів із невеликим списком спорядження, шосейних марафонів, як доповнення до бігового рюкзака-жилетки.

Ціна 545 грн. З кріпленням для номеру та палиць - 635 грн.

TRAIL PLUS - відрізняється від TRAIL тим, що  одна з чотирьох кишень має застібку на блискавці YKK. Ця кишеня виконана з нееластичної "дихаючої" тканини, що промокає та швидко сохне. Нероз'ємний, надягається через ноги. Може також комплектуватися кріпленнями для номеру та палиць.

Ціна 720 грн. З кріпленням для номеру та палиць - 820 грн.

ULTRA. Найбільший за об'ємом та функціональністю. Вісім кишень, розташованих у два шари, дозволяють зручно розмістити велику кількість дрібних речей, що особливо важливо для довгих змагань. Має кріплення для номеру та палиць. Зовнішні кишеньки на два сантиметри нижчі. За рахунок двох шарів тканини краще фіксує важкі предмети типу пляшки з водою. При цьому з мінімальним заповненням сидить так само зручно, що робить його найбільш універсальним: від коротких тренувань до найдовших ультратрейлів. Ціна 860 грн.

Підходить для: довгих та коротких тренувань, трейлів та шосейних марафонів, як доповнення до бігового рюкзака-жилетки.

TRAIL PRO. Ширина 15 см, кишень чотири. Дві великі кишені спереду та ззаду зроблені з матеріалу кордура-стрейч. Він більш цупкіший та менше розтягується, що дозволяє міцніше фіксувати важкі предмети для динамічних тренувань або змагань. Має кріплення для палиць та номеру, міні-карабін для ключів, свисток. За об'ємом як модель TRAIL.

Ціна 780 грн.

TRAIL PRO PLUS - це TRAILPRO з додатковою п'ятою кишенею на застібці-блискавці YKK. Має такий самий об'єм і комплектацію (кріплення для палиць та номеру, міні-карабін для ключів, свисток).

Ціна 950 грн.